Mata z kolcami na krzesło

zdjęcie Mata z kolcami na krzesło

Czy myślałeś kiedyś, że siedzenie na kolcach może być przyjemne? Leżenie na podłodze też nie jest przyjemne, ale jakie zdrowe dla twoich pleców! Mata akupresyjna uciska odpowiednie miejsca na twoim ciele poprawiając ich ukrwienie. Jeżli pracujesz z domu ta mata to wybawienie dla twoich pleców.

zobacz również

LOGITECH MX Master 3S for Mac

zdjęcie LOGITECH MX Master 3S for Mac
Taka szara, elegancka, bezprzewodowa. Mac'owi spodoba się, a Ty zapomnisz, jak to jest męczyć się z kablem. Magia ekspresowej dostawy czeka na Ciebie!

Kubek terminczny z własnym grawerem

zdjęcie Kubek terminczny z własnym grawerem
Kubek termiczny z własnym grawerem na który masz od nas rabat na 30%! Przy zamawianiu wpisz "supergrawer" (ważny do 31.08.2020). Jeśli nie możesz się rano obejść bez ciepłej kawy a te z kawiarni to jest dla ciebie śmiech na sali i wyznajesz tylko swoją z domu, to potrzebujesz takiego właśnie kubka termicznego!

Stylowe maseczki ochronne

zdjęcie Stylowe maseczki ochronne
Przyjdzie nam jeszcze trochę pożyć z tym wirusem! A że żadna z rzeczy na nacocito.pl, ani razem wzięte... ani w ogóle wszystkie rzeczy świata NIE SĄ WARTE więcej niż twoje zdrowie, to noś tę maseczkę! I to wcale nie musi być nudne, obczej te produkty człowieku, żebyś nie miał horej curki.

Kubek i opaska leniwca

zdjęcie Kubek i opaska leniwca
Nie oszukuj swojej natury. Pokaż wszystkim kim naprawdę jesteś. Kubek do biura lub domu w wydaniu przesłodkiego leniwca oraz opaska na oczy jak już kakałko z ciepłym mleczkiem prawilnie wejdzie...

Oczyszczacz powietrza

zdjęcie Oczyszczacz powietrza
Polska zagłębiem smogu. Oddychaj znów pełną piersią i zakup do swojej piwnicy odrobinę morskiej bryzy. Zafunduj sobie powiew świeżości w krainie smogu

Kocia temperówka

zdjęcie Kocia temperówka
Temperuj ołówek pod ogonem kota. Mruknie kiedy będzie miał zajęcie. Nie próbuj tego ze swoim kotem, ten jest specjalny.

Wyciskarka do cytrusów

zdjęcie Wyciskarka do cytrusów
Ergonomiczna wyciskarka ręczna z koszyczkiem na pestki